czwartek, 2 kwietnia 2015

i-Say - realizacja wypłaty

Zdarza się, że jak mam wolną chwilę, to wypełniam internetowe ankiety. Pisałam Wam o tym w poście Płatne ankiety, co można zyskać i ile zarobić? Dziś pochwalę się zrealizowaną wypłatą z panelu i-Say.

Jakie są nagrody?
Obecnie wybór nagród choć niewielki, to powinien satysfakcjonować wszystkich:
  • karta Ticket dla Ciebie® 25zł
  • karta Ticket dla Ciebie® 50zł
  • karta SMYK 50 zł
  • karta H&M 50 zł

Ile się czeka na wypłatę?
Po wybraniu nagrody i przekazaniu do realizacji czekałam na nią niecałe 2 tygodnie. U mnie trwało to dokładnie 11 dni. Przyszła listem zwykłym z Niemiec

Co otrzymałam?
Do mnie dotarła wybrana przeze mnie karta Ticket dla Ciebie®, którą mogę zrealizować w każdym sklepie, w którym można dokonywać płatności bezgotówkowej, bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy użyć wygenerowanego podczas aktywacji PIN-u. I taka szybka podpowiedź dla osób posiadających tę kartę. Można sprawdzić szybko i online jej saldo bez rejestracji TU.

W przesyłce znajdował się dodatkowo list od i-Say oraz instrukcja, jak aktywować kartę, wszystko w języku polskim. Zalecają również zarejestrować ją na stronie Edenred. Wtedy ma się dostęp do salda, transakcji oraz istnieje możliwość jej zastrzeżenia lub wydania duplikatu w przypadku zaginięcia.

Jak szybko uda nam się zebrać w i-Say odpowiednią ilość punktów, aby móc zrealizować jedną z nagród, to już tylko zależy od tego ile wypełnimy ankiet. Zarejestrować można się za moim pośrednictwem. Wystarczy, że prześlecie na mój e-mail podany w kontakcie swój adres skrzynki pocztowej lub pozostawicie go w komentarzu, a ja podeślę do Was zaproszenie.


Podobne artykuły:
Cenne opinie - wypłata zrealizowana
Płatne ankiety, co można zyskać i ile zarobić?

2 komentarze:

  1. witaj . \tez wypelniam ankiety.. z tej strony udalo mi sie tez zdobyc taka kartę ! fajna sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Udało się w końcu wymienić punkty ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.