niedziela, 18 maja 2014

Konkrety, ostatnie zarobki na GiełdaTekstów.pl

Łapiąc co dnia wolną chwilę, skupiłam się na realizacji zleceń na GiełdaTekstów.pl. I tak w zalediwe 14 dni uzyskałam poniższy przychód.Oczywiście były i też "puste" dni. Myślę jednak, że nie jest to zły wynik, przeliczając na czas, jaki na to poświęciłam. Czyli niewielki ;) Poza tym kilka zleceń czeka jeszcze na zatwierdzenie i/lub odbiór. Na razie nie wypłacam żadnej kwoty, bo w przypadku podjęcia się kolejnego napisania tekstów, konieczne jest posiadanie 50% wartości zlecenia, jako zabezpieczenie.

Fakt, miałam zabrać się na dodanie do bazy swoich testów, ale na razie jeszcze tego nie uczyniłam. To co zostało tam w sprzedaży znajdziecie TUTAJ.

http://gieldatekstow.pl/pp,3583.html

To co mi się tam podoba, to forma listy dostępnych zleceń. Łatwo znaleźć tam coś dla siebie. Jeśli interesuje Was taka forma zarobku online, to wystarczy się zarejestrować i działać.


31 komentarze:

 1. Zawsze warto sprzedawać swoje teksty - jeśli ma się coś do powiedzenia, to nie tylko sposób na zarobek, ale także na przekazanie czegoś od siebie. Używam innej, mniej inwazyjnej według mnie bazy, ale sama idea jest ze wszech stron słuszna.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ciekawy pomysł!

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę to rozkminić, bo kasa zawsze się przyda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piszę różne prace dla ludzi - i chyba by mi się nie chciało - ale kto wie , może tam zajrzę :] - tylko skąd ja wezmę czas? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, zarobek zależy od ilości dysponowanego czasu.

   Usuń
 5. Gratuluję pierwszych zarobków :) Zapraszam na swojego bloga (kliknij w mój nick), gdzie również zamieściłem podobne podsumowanie :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy pomysł! :-) Gratulację i powodzenia w dalszym pisaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oo wcześniej o tym nie słyszałam, świetny pomysł! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dzięki za informacje, zainteresuje sie tym:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje :)
  Obserwuję.
  testowanieprobki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja osobiście nie lubię giełdy tekstów. Swój wkład piśmienny wolę prezentować na swoim blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Giełda tekstów to sposób na dodatkowy zarobek, a blogi też prowadzę, więc jedno i drugie się nie wyklucza.

   Usuń
 11. Ciekawy pomysł na dodatkowy zarobek. :-) A jak w tym przypadku wygląda sprawa z rozliczaniem się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. GT w tym pośredniczy i gwarantuje odprowadzenia za nas podatku dochodowego jako płatnik. Poza tym po zakończeniu roku rozliczeniowego ma przesłać nam PIT-11.

   Usuń
 12. Ja też polecam Giełdę Tekstów. Poza zleceniami warto też pisać artykuły do wystawiania na sprzedaż.

  OdpowiedzUsuń
 13. Giełda to niezły sposób na dodatkowy zarobek, jeszcze się co prawda z nimi nie rozliczałem, ale z tego co czytałem na różnych forach to są w pełni wypłacalni.

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratki ode mnie mi zabrakło wytwałości, zmienił się admin i kasa przepadała

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zmieniał się właściciel początkiem 2014 roku, to można było zrobić wypłatę tego, co się zarobiło. Nawet drobne kwoty. Ja wypłaciłam wszystko wtedy w styczniu. A potem zaczęłam z zerowym kontem.

   Usuń
 15. ciekawy post, zapraszam http://fantastic-brand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się przes ten link trzeba mieć zaproszenie

   Usuń
 16. Współpracę z GT do tej pory oceniam bardzo pozytywnie, póki co jako jedyny pozwolił mi na sprzedaż moich tekstów bez szczególnego wysiłku i walki z innymi, ale ja swoją przygodę z pisaniem dopiero zaczynam więc może i inne serwisy zyskają

  OdpowiedzUsuń
 17. Przepraszam, ale jestem osobą młodą i nie znam się dokładnie na rozliczaniu podatku, dlatego chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda na obecną chwilę.
  Z tego co zrozumiałam, to GT gwarantuje nam odprowadzanie zaliczek na podatek, a pod koniec roku wysyła PIT-11, gdzie podana jest dokładna kwota podatku. My musimy tylko wypełnić odpowiedni druczek PIT-37 i pójść z nim do Urzędu Skarbowego i nic więcej?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku realizacji zleceń przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej tak dokładnie jest. GT przyśle PIT-11, który należy ująć w rozliczeniu rocznym, np. w PIT-37.

   Usuń
  2. Ogromnie dziękuje za odpowiedź. Nigdy nie pracowałam, ale wiem, że US nie warto zadzierać! Dlatego ogromnei dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 18. Dzień dobry: Jakie ceny aktualnie najlepiej ustalać na GT? Szczerze te podawane przez serwis nigdy nie schodzą, dopiero po obniżce... Może wiesz ile obniżać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej kwestia czasu, a nie ceny. Ja nie obniżałam i po dłuższym okresie wykupione zostały wszystkie artykuły.
   Nie ma tu recepty na cenę, to musi być kwota, za którą opłaca Ci się pisać.

   Usuń

Dziękuję za komentarze.