czwartek, 16 kwietnia 2015

Kredyt do 10 000 zł przez internet, jakie korzyści?

Kto z Was lubi wizyty w banku? To oczekiwanie do okienka, no i te godziny otwarcia. Bank można odwiedzić od pn do pt oczywiście w czasie, w którym najczęściej człowiek jest w pracy. A co z bankami, których oddziały nie znajdują się w Waszych miastach? Czy skazani jesteśmy tylko na największe placówki? Otóż nie. Istnieje coś takiego jak bankowość internetowa. I oprócz możliwości założenia konta przez internet, o czym pisałam Wam TU, to tak samo można wziąć kredyt online. Tym razem ciekawą ofertą jest iKredyt przygotowany przez Getin Bank.

Jak uzyskać kredyt?
W skrócie, to wystarczy wejść na stronę internetową, a następnie skorzystać z symulatora kredytu. Tam należy wybrać kwotę oraz okres kredytowania. Dostępna jest opcja z ubezpieczeniem i bez. Następnie należy wypełnić wniosek, gdzie podajemy:
  • dane osobowe, adres, dane kontaktowe
  • dane dotyczące zatrudnienia i wysokości dochodów
  • numer rachunku, na który mają zostać wypłacone środki z kredytu.

Jakie dokumenty są potrzebne?
Jedynym dokumentem potrzebnym przy wysyłaniu wniosku jest scan dowodu osobistego. Wystarczy, aby był w jednym z poniższych formatów:PDF / .JPG / .JPEG / .GIF

Jaka jest minimalna i maksymalna kwota kredytu?
Kwota kredytu wynosi od 500 zł do 10 000 zł.

Jakie jest oprocentowanie kredytu?
Oprocentowanie kredytu wynosi maksymalnie 10,00% w skali roku.
 
Jaka jest prowizja za udzielenie kredytu?
Prowizja za udzielenie kredytu wynosi maksymalnie 14,99%.


Jak można obniżyć prowizję za udzielenie kredytu?
Klient ma możliwość obniżenia prowizji poprzez wyrażenie zgody na pobranie danych z portali społecznościowych i zalogowanie się do tych portali. Za jednorazowe zalogowanie się do każdego portalu społecznościowego wskazanego w zgodzie prowizja zostanie obniżona o 1 pp.

Czy można odstąpić od kredytu?
Kredytobiorca ma prawo odstąpić od umowy kredytu w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, bez podania przyczyny.

Szczegóły i regulaminy oferty znajdziecie na stronach Banku, wystarczy kliknąć w banerek. Tam też znajduje się internetowy formularz wniosku.

1 komentarze:

Dziękuję za komentarze.