niedziela, 19 kwietnia 2015

Wystaw ogłoszenie na allegro za darmo (13-26.04.2015)

Znowu na Allegro pojawiła się opcja Darmowe wystawienie, więc wstawiłam tam kilka ogłoszeń, zobaczymy czy tym razem też uda się coś sprzedać bez wychodzenia z domu.
źródło: wystawna.allegro.pl

Kiedy promocja obowiązuje?
Promocja trwa w okresie od 13.04.2015 do 26.04.2015. Czyli pozostał już tylko tydzień na wystawienie ogłoszeń. Choć spokojnie można to zrobić nawet ostatniego dnia promocji, a ogłoszenie będzie widoczne za darmo przez kolejne 14 dni.

Dla kogo?
Jest dostępna dla użytkowników Allegro:

 • posiadających pełną aktywację konta,
 • których konto nie posiada statusu Firma,
 • którzy dokonali zakupu w Serwisie Allegro co najmniej jednego towaru w okresie od dnia 01.04.2014 roku do dnia 10.04.2015 roku,
 • którzy w okresie od 01.02.2015 do 10.04.2015, z konta nie wystawili więcej niż 50 ofert.
Sporym ograniczeniem jest ostatni podpunkt, bo tak naprawdę 50 to nie jest dużo ofert. Osobiście jednak ja mieszczę się na razie w tym limicie.

Co konkretnie obejmuje darmowe wystawienie ogłoszenia?
Opłata za wystawienie ogłoszenia nie jest naliczana za wystawienie przedmiotu, dodatkowe zdjęcia
oraz „Czas trwania 14 dni bez równoczesnego zakupu Wyróżnienia”. Czyli w tym przypadku można dodać dodatkowe zdjęcia bez dodatkowej opłaty i nie ma konieczności korzystania przy tym z dodatkowych serwisów z albumami.

Jakie kategorie ogłoszeń są wyjęte z promocji?
Promocja nie dotyczy kategorii ogłoszeniowych:
Nieruchomości, Wakacje, Usługi, Samochody, Motocykle i quady, Maszyny rolnicze, Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy, naczepy, Wózki widłowe, Maszyny budowlane, Zwierzęta żywe.

Regulamin do promocji znajdziecie TUTAJ. Pamiętajcie, że darmowe jest tylko wystawienie przedmiotu, ale prowizja od sprzedaży nadal obowiązuje na tych samych zasadach co do tej pory.

Podobne artykuły:
Sprzedaż w internecie, gdzie sprzedawać
Allegro mobile - nowe kupony rabatowe

3 komentarze:

 1. A ja mam wrażenie, że w czasie bezpłatnego wystawiania zawsze jest gorsze wyszukiwanie produktów a co za tym idzie gorsza sprzedaż :o(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno jest wtedy więcej ogłoszeń i trudniej będzie coś sprzedać, bo większa konkurencja. Ale nie mam pojęcia, jak jest z tym wyszukiwaniem.

   Usuń

Dziękuję za komentarze.