środa, 5 lutego 2014

Słowo wstępu

Nowy blog, to nowe wyzwanie. W dużej mierze jest to związane z tym, że zajęłam się co nieco pisaniem tekstów jako copywriter. Na pewno część postów poświęcę również temu zajęciu.

Blog Zyskam Zyskaj, to na pewno wiele możliwości, dzięki którym możecie zyskać nie tylko pieniądze, ale rabaty jak i sam czas. Używając na co dzień komputera i sieci internetowej odkryłam wiele rozwiązań, które mogą się przydać nie tylko mi, ale wielu z Was.

Z racji, że jestem też księgową, zawód wyuczony i wykonywany przez kilka lat, czasem pewnie też podrzucę Wam jakieś info w tym temacie. Obecnie trwa okres rozliczeniowy, więc chyba zacznę troszkę od PIT-ów. Oczywiście nie będzie to doradztwo podatkowe, ale zwyczajne wskazówki.

Myślę, że podzielę się tu z Wami nie tylko tym co możecie zyskać, ale również co mi się udało, by nie pisać jedynie teorii.

To tyle z planów. Jak wyjdzie? Zobaczymy. Mam małą nadzieję, że blog jakoś przetrwa trudne początki, bo pomysł na niego rodził się w mojej głowie od dłuższego czasu.


7 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Darmowych szablonów w necie nie brakuje. Pewnie kiedyś napiszę i o tym na blogu. Wystarczy go tylko spolszczyć i spersonalizować pod siebie.

   Usuń
 2. Ciekawy pomysł na bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł-kibicuję i powodzenia w rozwoju.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy blog, ale już ciekawe posty widzę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.