sobota, 15 lutego 2014

Darmowe próbki w internecie

Dziś dość luźny post. Obiecywałam również na tym blogu dzielić się możliwościami zdobycia czegoś w internecie. Dziś padło na darmowe próbki. Może to nie przyczyni się do wielkich oszczędności, ale pozwoli wypróbować wiele produktów, zanim je zakupimy.

Chyba najwięcej okazji to próbki produktów przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci, dlatego od nich zacznę.BebiProgram
Po zarejestrowaniu się do programu mamy możliwość otrzymania przesyłek. Wszystko zależy od tego, czy spodziewamy się dopiero dziecka lub w jakim już wieku jest nasz maluszek.

Przesyłka ciążowa – upominek w postaci płyty z kołysankami z dołączonym miniporadnikiem o rozwoju zmysłów w okresie płodowym lub inny upominek w formie rzeczowej od Organizatora dla Uczestników - Przyszłych Rodziców.

Przesyłka po 4 miesiącu - w postaci zestawu obejmującego Poradnik Ekspertów Dla Rodziców wraz ze śliniakiem i próbką lub próbkami produktów Nutricia lub innego podobnego upominku w formie rzeczowej – dla Uczestników – Rodziców, których dziecko ukończyło czwarty miesiąc życia i nie ukończyło szóstego miesiąca życia.

BebiKlub
Można zapisać się do Klubu i zamówić bezpłatne próbki Bebiko 2 lub Bebiko Junior 3. Dodatkowo znajdziemy tam darmowe poradniki, np.: Poradnik dla mam karmiących piersią TUTAJ.


BoboVita
Po zarejestrowaniu możemy oczekiwać dwóch przesyłek:
Przesyłka nr 1 dla rodzica spodziewającego się dziecka lub rodzica, którego dziecko nie ukończyło ósmego miesiąca życia:
- Poradnika żywienia małego dziecka BoboVita 2
- posiłek w słoiczku BoboVita o pojemności 125g

Przesyłka nr 2 dla rodzica, którego dziecko ukończyło ósmy miesiąc życia i nie ukończyło trzynastego:
- Poradnika żywienia małego dziecka BoboVita 3 
- posiłek w słoiczku BoboVita o pojemności 190g
- saszetki kaszki BoboVita. Klub maluszka HIPP
Po rejestracji i podaniu danych adresowych istnieje możliwość otrzymania próbek i niespodzianek.
Po uzupełnieniu danych adresowych możemy wybrać jeden z zestawów próbek, który otrzymamy w specjalnej kosmetyczce.
 

Ściągając darmową aplikację Amazing Baby można otrzymać:
- 2 próbki mleka Enfamil Premium 2 
- bezpłatny kalendarz kamieni milowych


A teraz coś i dla dorosłych użytkowników internetu.
Zamawianie różnych próbek umożliwia również portal everydayme.pl. Obecnie dostępna jest tam próbka Lenor Sensitive. Poprzednio można było zamówić poniższe produkty.

Na stronie Seni.pl można zamówić próbki nierefundowanych wkładek urologicznych Seni Lady Comfort z wyciągiem z Zielonej Herbaty. A na Tena.pl próbkę ich wkładek.
(Tampony) Bezpłatny zestaw próbny o.b.® TUTAJ.


Jeśli chodzi o próbki kosmetyczne dla dorosłych, to wiele firm organizuje takie akcje od czasu do czasu przeznaczając na ten cel określoną pulę produktów. Wiele z nich odbywa się na fanpage'ach poszczególnych marek. Przykładowo marka Fitomed organizuje comiesięczne losowanie swoich próbek kosmetycznych TUTAJ.


Za udział w quizie na stronie Nikwax można wygrać saszetkę ich produktu. Do zdobycia jedna nagroda na jedno wspólne gospodarstwo domowe raz na 2 miesiące. Wystarczy tylko udzielić poprawnych odpowiedzi. Obecnie do zdobycia saszetka Wosku Impregnującego do Skóry licowej Nikwax. Wcześniej dostępne były inne próbki, choćby takie jak na zdjęciu poniżej.


Znajdziemy też w internecie suplementy diety. Darmowe kapsułki preparatu Artro Protect Classic TUTAJ. Ja zamówiłam dla mojej mamy i otrzymałam opakowanie zawierające 30 kapsułek.
Darmowa saszetka z próbką preparatu Colon C (10 g) TUTAJ.


Oczywiście przed rejestracją i zamawianiem czegokolwiek w internecie czytajcie dokładnie regulaminy i sprawdzajcie do czego będą wykorzystywane Wasze dane osobowe, bo nie zawsze warto je podawać za jedną próbkę. Poza tym wiele okazji posiada ukryte koszty. Te co podałam Wam powyżej są przesyłane za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów. 
Osobiście też jestem za zamawianiem tego, co chcemy wypróbować, a nie wszystkiego "na hura", ale to już zależy od Was samych.

5 komentarze:

 1. Fajnie wiedzieć :)
  Zapraszam do siebie i do obserwacji --> http://veneaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja właśnie dostałam poradnik Bobovity dla starszego dziecka (synek ma prawie 10 miesięcy) i jestem zachwycona - dziecku wszystko smakuje, a ja w wolnych chwilach czytam ciekawe porady o rozszerzaniu jego diety ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. blog fajny zapraszam do siebie;)

  http://blogowszystkimevi.bloog.pl/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.