czwartek, 11 czerwca 2015

Toluna - wypłata zrealizowana

Czekałam, czekałam i się doczekałam. Doszła do mnie nagroda za wypełnianie ankiet za pośrednictwem Toluny.

Jakie nagrody i wypłaty są do wyboru?
W centrum nagród można znaleźć kupony, bony towarowe i karty podarunkowe m.in.: Empik.com, CinemaCity, Zalando, Tesco, Sodexo. PayPal. Dostępne są również różne gadżety: pendrive, smart run, wentylator.

Co wybrałam? 
Ja wybrałam kupon premiowy Sodexo o wartości 50zł. Można go zrealizować w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych, m.in.: Carrefour, Kaufland, Lidl, Intermarche, Awans, Pepco, CCC i wiele, wiele innych.

Ile czeka się na realizację?
Według regulaminu czas oczekiwania to 2-8 tygodni. Ale ja czekałam aż 2,5 miesiąca. Nawet zaczęłam wątpić, czy w ogóle coś do mnie dotrze. Jednak nie ma co się obawiać, przesyłka przyszła listem polecony z dodatkowym potwierdzeniem odbiory, więc nie ma co się martwić, że tak zwyczajnie gdzieś zaginie. Oczywiście w razie problemów można napisać poprzez formularz kontaktowy, który jednak jest w jęz. angielskim.

Jak długo trzeba zbierać punkty?
To oczywiście kwestia indywidualna, bo zależy od ilości wypełnionych ankiet. Często się zwyczajnie po kilku pytaniach nie kwalifikuję do ankiety i wtedy trzeba czekać na kolejną. Mi to szło dość opornie, choć w tym momencie mam już ponad 1/5 punktów na taką samą nagrodę.
Uwaga! Punkty po 16 miesiącach tracą ważność.

Co jeszcze znajdę na Toluna?
Jest jeszcze zakładka z aktualnymi produktami do testów, ja się zgłaszałam kilka razy bez rezultatu. Poza tym w panelu są dostępne cotygodniowe Quizy, które pozwalają zdobyć dodatkowe punkty. No i loteria. Jest to panel globalny, więc szanse w takich akcjach małe i trzeba być aktywnym uczestnikiem.

Rejestracja: jeśli prześlecie mi swój e-mail lub pozostawicie go w komentarzu, to podeślę Wam zaproszenie, za pośrednictwem którego będziecie mogli dołączyć do panelu Toluna.


Podobne artykuły:
Płatne ankiety, co można zyskać i ile zarobić?
askGFK - wypłata zrealizowana
i-Say - realizacja wypłat
Cenne Opinie - wypłata zrealizowana
Panel Badawczy Ariadna - nagrody, realizacja wypłaty

3 komentarze:

 1. Teraz zbieranie idzie szybko, nazbieranie 70 tys punktów potrzebnych do wypłaty 70 zł na PP to trochę ponad miesiąc dla aktywnego użytkownika.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na tolunie meczyłem się okropnie, ale może po prostu jestem za leniwy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toluna jest trochę męcząca, czasem zadają za dużo pytań, zanim w końcu zdecydują, czy nadaję się do tej ankiety czy też nie.

   Usuń

Dziękuję za komentarze.