sobota, 18 listopada 2017

Darmowa dostawa na 18 urodziny Allegro

Na Allegro najczęściej zaglądamy, aby kupić coś tanio i szybko. Tym razem z okazji 18 Urodzin Allegro wprowadziło specjalną promocję: darmowa dostawa do paczkomatów. Oczywiście w tej okazji mamy kilka obostrzeń, ale warto skorzystać, zwłaszcza gdy mamy już coś upatrzonego do zakupu w tym serwisie.


Kiedy obowiązuje promocja Darmowa dostawa na 18 urodziny Allegro?
Tydzień darmowej dostawy obowiązuję w okresie od dnia 18 listopada 2017 r. do 24 listopada 2017 r. do godz. 23: 59.

Jak skorzystać z promocji?
1. Szukamy ofert oznaczony specjalną grafiką

2. Kupujemy przez koszyk lub używając opcji "Kup teraz". Wybieramy dostawę Allegro Paczkomaty Inpost lub Paczkomaty 24/7 płatne z góry. 
(Koszt tej dostawy powinien być podany jako wartość od 0,01 do 8,60 zł)

3. W tym momencie przyznany zostanie kupon na darmową dostawę. Kupon zobaczysz na formularzu dostawy i płatności podczas zakupu.

Od jakiej kwoty obowiązuje darmowa dostawa do paczkomatów?
Wartość przedmiotu w ramach oferty, która jest objęta promocją, nie może być niższa niż 10 zł. Wartość tego przedmiotu może być aktualizowana przez Allegro. W takim przypadku informacja o nowej wartości pojawi się na tej stronie TU o godz. 16.00 i zacznie obowiązywać od 00:00 następnego dnia.

Limity kuponów
Łączna wartość wszystkich Kuponów promocyjnych, jakie może otrzymać Uczestnik w trakcie Promocji podlega następującym limitom:
 • 80 zł dziennie
 • 400 zł przez cały czas trwania promocji. 

Regulamin TUTAJ.

Kto skorzysta?

4 komentarze:

 1. Ciekawa informacja, warto coś w tych dniach zamówić ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie jestem zwolennikiem promocji takich, jak ta... Niestety, bardzo często zdarza się tak, że wszyscy rzucają się na tą darmową dostawę i przesyłki idą bardzo długo :-P. Ostatnio zacząłem z bliskiej paczki korzystać :-). Kosztuje niewiele (na pewno mniej niż przesyłka kurierska), odbiera się ją w różnych punktach, dzięki czemu nie trzeba na kuriera czy listonosza czekać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Korzystam czasem z paczki w Ruchu, ale odbiór na poczcie i w niektórych sklepach to nieporozumienie.

   Usuń

Dziękuję za komentarze.