środa, 27 września 2017

Zarabianie za polecanie - Ambasador inFakt

Istnieje wiele systemów i paneli partnerskich, które dają możliwość zarobku dzięki poleceniom. Dziś chciałam Wam przestawić usługi inFakt. Dowiecie się tu jak zostać Ambasadorem tego Programu Partnerskiego i czy faktycznie warto.

Jedno z najważniejszych pytań, to ile można na tym zarobić?
Obliczenia są bardzo proste. Jest to 10% od każdej skutecznie poleconej usługi i tak na poleceniu:
  1. Programu do fakturowania zarobisz 66 zł
  2. Programu do księgowości zarobisz 144 zł
  3. usługi Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego zarobisz przy:
  • Planie Ryczałt – 8 zł netto
  • Planie Mini – 10 zł miesięcznie
  • Planie Standard – 15 zł miesięcznie
  • Planie Premium – 20 zł miesięcznie.
Prowizja będzie Ci się należała dożywotnie od każdej poleconej osoby. Jeśli na przykład wykupi ona abonament na kolejny okres, na Twoje konto wpłyną znowu pieniądze.

Do wyboru mamy: Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe, Program do księgowości, Program do fakturowania i Zakładanie firmy. Wszystko to odbywa się przez internet w domu lub poprzez aplikacje mobilne oraz przez kontakt telefoniczny. Profesjonalnie i bez wychodzenia z domu lub swojego biura.

Jak zachęcić innych do rejestracji w inFakt?
Przede wszystkim polecajmy inFakt w mądry sposób. Opowiedzmy im, co mogą zyskać korzystając z usług tej właśnie firmy. Będzie to na pewno zaoszczędzony czas, który by stracili chodząc po urzędach. Wiele lat pracowałam jako księgowa i wiem jak traktowani są nowi przedsiębiorcy, urzędnicy podchodzą do nich po macoszemu, nie mogą też liczyć na żadną wiążącą poradę. Natomiast jedną z usług, które można polecić początkującemu przedsiębiorcy jest Zakładanie Działalności Gospodarczej. Wystarczy tylko internet i telefon, by fachowiec skontaktował się z zainteresowaną osobą i w profesjonalny sposób odpowiedział na nurtujące pytania przyszłego biznesmena. Podczas takiej rozmowy księgowy przedstawi także optymalne rozwiązania podatkowe, bo przecież rejestracja firmy to nie tylko zgłoszenie do urzędu miasta lub gminy, ale także wybór formy opodatkowania, decyzja o zgłoszeniu do VAT oraz do ubezpieczeń ZUS. To właśnie księgowy inFakt reprezentując zleceniodawcę przed urzędami zajmie się wszystkimi formalnościamiW taki oto sposób nowy przedsiębiorca będzie mógł skupić się na swoim biznesplanie i działalności bez niepotrzebnego głowienia się nad sprawami podatkowymi.

Dodatkowo osoba polecana zyskuje 10% rabatu na usługi i po zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania inFakt może także dołączyć do programu, zostać Ambasadorem i zarabiać na polecaniu sprawdzonej przez siebie usługi.

Aby zostać Ambasadorem, należy założyć konto w inFakt, następnie zalogować się i wejść w zakładkę Poleć znajomym. Tam po przeczytaniu regulaminu akceptujemy go, tworzymy swój indywidualny link polecający i zaczynamy polecanie oraz zarabianie. Ja widzę tu proste zasady i interesujący zysk, ale czekam też na Wasze opinie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze.