niedziela, 14 sierpnia 2016

Zakręcone giga, czyli internet za free w Play

Wystarczy kupić w Biedronce loda BigMilka, aby zyskać kod promocyjny na 1GB internetu w Play. Proste zasady w nowej promocji w Biedronce: "Zakręcone giga".
Czas trwania promocji
Promocja trwa od 05.08.2016 do 15.09.2016. Wyłącznie w tym okresie można dokonywać zakupów promocyjnych oraz rejestrować kody.

Jak otrzymać kod promocyjny na 1GB internetu w sieci Play
Aby otrzymać kod promocyjny, należy zakupić w jednym sklepie w sieci Biedronka (lista sklepów TU) co najmniej jednego loda Algida „Big Milk” na patyku (w dowolnym smaku i odmianie). Przy takim zakupie otrzymamy dodatkowy paragon, na którym znajdziemy kod promocyjny.

1 paragon = 1 kod promocyjny
Możesz użyć łącznie 8 kodów miesięcznie

Gdzie zarejestrować kod promocyjny
Powyższy kod rejestrujemy na stronie www.zakreconegiga.pl podając najpierw numer telefony, który zostanie doładowany. Doładowanie może dotyczyć aktywnego numeru w sieci Play w taryfie: Oferta Play na Kartę, Oferta Play na Kartę Rok Ważności Konta, Oferta Play na Kartę to!, Oferta Formuła Play na Kartę, Oferta FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Play na Kartę Surf.
Następnie podaje się promocyjny kod akceptując regulamin promocji.

Co dokładnie otrzymam
Kod promocyjny wymieniamy na 1GB do wykorzystania na transmisję danych w sieci Play ważny w terminie 30 dni od jego przyznania. Sam pakiet natomiast zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od momentu wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Regulamin promocji TUTAJ.

Korzystasz z sieci Play na kartę, zyskaj internet za free.

1 komentarze:

Dziękuję za komentarze.