wtorek, 2 sierpnia 2016

Darmowe wystawianie na Allegro - 50 ogłoszeń na sierpień

Aby coś sprzedaż w internecie, warto używać kilku kanałów, o czym pisałam w poście Sprzedaż w internecie, gdzie sprzedawać. Tym razem warto skorzystać z darmowego wystawiania ogłoszeń w serwisie Allegro w Akcji cyklicznej: 50 darmowych wystawień w centrum zniżek w każdym miesiącu.
Dla kogo promocja?
Dla  posiadaczy konta na Allegro, którzy w przeciągu 12 poprzedzających miesięcy wystawili na sprzedaż w serwisie Allegro przynajmniej jedną ofertę lub kupili na Allegro przynajmniej jeden przedmiot.

Czas promocji
Obecny pakiet dotyczy miesiąca sierpnia. Po jego aktywacji możemy go wykorzystać do 31.08.2016. Natomiast sama promocja ma być dostępna co miesiąc do końca 31.10.2016.

Jak aktywować pakiet zniżek?
Najłatwiej przejść bezpośrednio przez link wysłany do nas na skrzynkę e-mail przez Grupę Allegro. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, to należy:

 • zalogować się na swoim koncie na Allegro
 • przejść do zakładki Moje Allegro, a następnie Moja sprzedaż/ Usługi dla sprzedających/ Centrum zniżek

Tu w zakładce Do aktywacji znajdziemy promocję Pakiet 50 darmowych wystawień w sierpniu, którą należy aktywować klikając aktywuj pakiet

Co zyskujemy?
W ramach akcji promocyjnej otrzymujemy:
 • Wystawienie przedmiotu dla 50 ofert za darmo
 • Opłata za 14 dni dla 50 ofert za darmo
 • Opłata za zdjęcia dla 50 ofert za darmo
Promocja nie dotyczy ogłoszeń z kategorii: Nieruchomości, Wakacje, Samochody, Maszyny, Motocykle i quady, Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy, naczepy.

Regulamin promocji TUTAJ.

2 komentarze:

 1. wielka ściema Allegro! Akcję reklamują zdaniem "W każdym miesiącu pierwszych 50 ofert wystawiasz za darmo!", a w regulaminie jest że jeśli wystawiałeś 50 ofert w poprzednich 3 miesiącach to darmowe Ci się nie należą.. a co za tym idzie jeśli skorzystasz z 50ciu darmowych 1 grudnia to przez 3 miesiące nie możesz za darmo wystawić ani jednej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta promocja skończyła się 31.10.2016. Dopiero od 1.11.2016 do regulaminu wprowadzono zapis "W okresie poprzedzających 3 miesięcy wystawili na sprzedaż w serwisie Allegro nie
   więcej niż 50 ofert".

   Usuń

Dziękuję za komentarze.