niedziela, 4 maja 2014

GiełdaTekstów.pl korzystam, zarabiam

Dzisiaj o tym, gdzie można dorobić online. Czyli krótko i na temat o tym jak jako copywriter korzystam z GiełdaTekstów.pl

http://gieldatekstow.pl/pp,3583.html


Sprzedaję tam swoje teksty poczynając od zwykłych precli poprzez zaplecze do profesjonalnych artykułów. To co obecnie wystawiam na sprzedaż znajdziecie TUTAJ.


Dodatkowo wykonuję konkretne zlecenia, które są oferowane na bieżąco. Jeśli porównam GiełdęTekstów do innych tego typu giełd, to jest to jedyna, która od dawna odprowadza za autora zaliczkę na podatek dochodowy. Co jest nie tylko wygodne, ale zapewne zapobiegnie wizycie w urzędzie skarbowym po złożeniu rocznego zeznania podatkowego. Nie będzie konieczności się tłumaczyć z przychodów, bo otrzymam od nich po prostu PIT-11.


Jakiś czas temu zmienił się właściciel firmy, ale już wszystko się unormowało, pojawia się sporo nowych zleceń, jak i udało mi się sprzedać kolejne własne teksty. Myślę, że czas wziąć się do roboty i dodać nowe unikalne teksty. Zwłaszcza że na status Super Autora sporo mi jeszcze brakuje.

4 komentarze:

 1. Również cenię sobie bardzo przejrzystość podatkową Giełdy Tekstów, dlatego ta platforma jest zdecydowanie moim numerem jeden. A jak u Ciebie ze statystykami sprzedaży? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że jeszcze zbyt mało tekstów tam wrzuciłam na sprzedaż, by chwalić się statystykami. Ale mam nadzieję, że znajdę czas, by to się zmieniło.

   Usuń
  2. Rozumiem :-) A dla serwisu Textbookers nie piszesz tekstów? Po ostatnich zmianach w rozliczaniu, ten serwis również wydaje mi się dosyć atrakcyjny.

   Usuń
  3. No w sumie w końcu postanowili odprowadzać zaliczki, ale czekam jak na stronie zmienią regulaminy, bo to co jest na forum czy w info na email nie jest dla nich wiążące. Na razie mam u nich zrobione jedno małe zlecenie na próbę, ale możliwe, że i częściej będę korzystać też z ich usług. Na tą chwilę jednak GT.pl jest dla mnie najbardziej przejrzyste od strony autora.

   Usuń

Dziękuję za komentarze.