niedziela, 11 grudnia 2016

Wyślij darmowe kartki na Święta - online

Sięgając pamięcią do domu rodzinnego, to okres przedświąteczny był też czasem ręcznego pisania kartek bożonarodzeniowych do bliskich. Obecnie można stworzyć już spersonalizowane kartki w komputerze, wydrukować online w specjalnych serwisach i wysłać je bez stania w kolejce na poczcie. W tym roku także marka NIVEA daje możliwość skorzystania z wysyłki kartek świątecznych za darmo.
www.nivea.pl


Jak wysłać darmową kartkę świąteczną na Boże Narodzenie?
Wchodzimy na stronę www.nivea.pl/swieta i klikamy na zakładkę "Stwórz kartkę".

  1. Dodaj Twoje rodzinne zdjęcie (minimalny rozmiar zdjęcia 960 x 681 px. Maksymalna waga zdjęcia 5MB. Dozwolone formaty pliku to jpg i png). Zdjęcie powinno przedstawiać bliskie ujęcie jednej lub kilku osób. Na zdjęciu nie może być przedstawiony tylko krajobraz, martwa natura lub tylko zwierzęta.
  2. Napisz najpiękniejsze życzenia (lub wykorzystaj jeden z gotowych szablonów) i podaj dane adresowe.
  3. NIVEA wyśle kartkę, a listonosz dostarczy ją do Twoich bliskich.


Ile kartek można wysłać?
5 sztuk każdy
10 sztuk osoby które dołączą lub już należą do Klubu MOJA NIVEA

Do kiedy akcja?
Kartki można tworzyć do 20.12.2016 r. z zastrzeżeniem, że Nivea wyśle ich w sumie 100 tys.
Organizator nie gwarantuje, iż kartki stworzone po 13 grudnia zostaną dostarczone przed świętami 24-25.12.2016 z uwagi na wzmożone zainteresowanie akcją i przesyłkami.

Gdzie można wysłać?
Tylko pod adresy na terenie Polski.

Regulamin akcji "Stwórz Świąteczną Kartkę" TUTAJ.

I jeszcze dodatkowy zysk dla uczestników programu PAYBACK. Można aktywować e-kupon, dzięki któremu otrzymamy dodatkowe 300 pkt za każdą wysłaną kartkę (do 5 kartek).
"Aby otrzymać punkty należy aktywować eKupon, przejść przez niego na stronę promocji i postępować zgodnie ze wskazówkami. Punkty PAYBACK zostaną naliczone dla pierwszych 3000 wysłanych kart świątecznych." 

_________________________________________________________________________________
Inne możliwości wysłania kartek świątecznych online to envelo.pl i foczta.pl. Ja korzystałam w tym roku z tej pierwszej opcji, czyli z serwisu poczty polskiej, podczas wysyłania kartki świątecznej zagranicę. Koszt takiej kartki do UK to tylko 6,99zł. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze.