czwartek, 12 listopada 2015

Aktualne kampanie Ambasadorskie

W poście Zostań ambasadorem, testerem napisałam Wam o miejscach, gdzie można otrzymać produkty do testów. Ostatnio zauważyłam, że jest coraz więcej dostępnych kampanii. Dziś pokażę co akurat ja obecnie testuję lub mój mąż.


Zacznijmy chyba od najbardziej znanego Streetcom. Trafiłam do kolejnej kampanii, tym razem bardzo słodkiej: kampania ciasteczek dr Gerard. W ramach akcji otrzymałam karton ciastek i wafelków, m.in. pyszne pryncypałki. Poza tym za aktywność w kampanii otrzymałam niespodziankę w postaci kolejnych słodkości.
Obecnie trwają też kampanie Finuu, margaryna Optima DHA, Vileda Actifibre, Nestlé CHEERIOS OATS, naprawdę wiele się tam dzieje.

Dalej mamy Trnd, tam już sporo razy miałam przyjemność uczestniczyć w kampaniach. Niedawno mój maż testował Monte Snack, a ja smakuję Cheese Snack.


Niedawno zakończyła się tam też rekrutacja wśród posiadaczy czworonogów, karma dla psa PURINA PRO PLAN.

Dopiero co otrzymałam też przesyłkę od Talk Marketing. Jest to kampania Rama Smaż jak Szef Kuchni - w zestawie otrzymałam 6 butelek produktu, w tym 5 do rozdania.
Aktualnie trwa tam także kampania z margaryną Kasia.

Na Rekomenduj.to testowałam kiedyś kosmetyki LPM, a obecnie mój mąż uczestniczy w projekcie Wilkinson. Otrzymał do testów 8 maszynek do golenia Wilkinson Xtreme 3 i 10 do rozdania.

Trwa także tam kampania Cafissino.

Oczywiście bycie Ambasadorem danej marki zobowiązuje. Nie polega to jedynie na testowaniu produktu, ale także, gdy spełnia on nasze oczekiwania, zajmuję się rekomendacją. Głównie oczywiście wśród rodziny, przyjaciół, znajomych, ale czasem to także może odbywać się w social mediach (FB, Instagram, blog). Mówię i piszę o danym produkcie także na forach internetowych i na stronach opiniujących produkty. Ważne są także raporty z tych akcji, czasem też przeprowadzam badania opinii. Ale niech Was to nie zniechęca, naprawdę możliwość poznania nowości oraz często podzielenie się produktami z bliskimi jest warte tych kilku kliknięć tu czy tam. Także mówcie mi #Ambasadorka ;)

Ciekawe jak Wam idzie w takim testowaniu? Też próbujecie?

2 komentarze:

  1. Słodkości od Streetcom testuję i ja, podobnie monte :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Może i jestem leniwy, alee mi po proetu nie chce się testować tych wszystkich produktów

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze.